Witamy na nowym serwerze
Dodane przez Administrator dnia Październik 23 2010 10:21:22
Serdecznie witamy wszystkich modelarzy, przyszłych modelarzy oraz sympatyków na nowej domenie Rzeszowskiego Klubu Modelarzy Lotniczych.


Mamy nadzieję, że nasz nowy serwer okaże się mniej zawodny od poprzedniego i spełni nasze i Wasze oczekiwania. Przede wszystkim pozbyliśmy się reklam Google, oraz ograniczeń transferowych i limitu wielkości plików na serwerze. Jako darmowy serwer CBA spisywał się w miarę dobrze i nie mamy też powodów by narzekać na ten hosting.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego celu, a szczególnie Józkowi i jego synowi Marcinowi, którzy za jednym zamachem rozwiązali nam problem z wyborem serwera dla naszej nowej domeny. Wacław był naszą siłą napędową, a Krzysztof bardzo wiele pomógł przy kopiowaniu danych. Nie odbyło się bez problemów na początku, ale google, burza mózgów i sugestie Marcina pozwoliły rozwiązać (mam nadzieję) większość poblemów z którymi spotkaliśmy się przy przeprowdzce.

W razie problemów z logowaniem na portalu lub forum sugeruję skasowanie ciasteczek z dysku komputera. Można to zrobić np w Firefox-ie poprzez menu Narzędzia/Opcje/Prywatność/wyczyść ostatnią historię itd. Jeżeli dalej nie będziecie mogli się zalogować piszcie bezpośrednio do administratora lub Krzysztofa.

PS. Banner u góry strony jest tymczasowy. Może ktoś z Was potrafi stworzyć ładny banner np w PhotoShopie?. Powinien on mieć szerokość 920 pixeli - wtedy w minimalnej deklarowanej rozdzielczości ekranu (1024x768) ładnie komponuje się w górnej części ekranu.

Pozdrawiam
Administrator