Forum Rzeszowskiego Klubu Modelarzy Lotniczych
Nasza pasja jest piękna i zajmująca...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Chętni na hale w sezon 2011-2012
Autor Wiadomość
BartekG 

Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: Rzeszów
Wysłany: |17 Paź 2011|, o 17:25   

Jaki orientacyjny koszt na osobnika? I czy sporadyczne latanie wchodzi w grę? Czy tylko opcja full?
 
     
IvanM 


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 148
Skąd: Rzeszów
Wysłany: |28 Paź 2011|, o 22:21   

BartekG napisał/a:
Jaki orientacyjny koszt na osobnika? I czy sporadyczne latanie wchodzi w grę? Czy tylko opcja full?

Hale potrzeba wynająć i opłacić z góry. Kto w tym partycypuje, będzie miał tanio.
Kto przyjdzie tylko czas od czasu, zdarty zostanie zinkasowany a jego pieniądze przeznaczone będą na cele dobroczynne.
Sporadyczne wizyty więc jak najbardziej wchodzą w grę i są wręcz miło widziane.
Ostatnio zmieniony przez IvanM |13 Lis 2011|, o 13:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
IvanM 


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 148
Skąd: Rzeszów
Wysłany: |31 Paź 2011|, o 13:37   

A tak konkretnie - to koszt na cały sezon okazuje się nawet po podwyżce być 360zł.
Biorąc pod uwagę, iż w poprzednim roku płaciliśmy 20zł każdym razem - nie jest źle.
 
     
schmeissner


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 11
Wysłany: |2 Lis 2011|, o 19:57   

Cześć Ivan

Jest nas pięciu i zapłaciliśmy za hale za sezon 2011-2012r z góry. Ile mają płacić ludzie którzy będą tam sporadycznie latać? Nie zapomnij, że resteuracja i dziewczyny są drogie.

PS. Moja córka Dorota upiecze na sobote ciastko. Słyszałem, że będzie coś z orzechami. Weźcie ze sobą kawę.


L.G. Christian
 
     
IvanM 


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 148
Skąd: Rzeszów
Wysłany: |2 Lis 2011|, o 23:25   

Skoro kurcze blade opłacamy w pięciu cały sezon z góry - to każdy kto zechce oprócz nas polatać, musi wykonać szlachetny czyn dla publicznego dobra.
Ostatnio zmieniony przez IvanM |13 Lis 2011|, o 13:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Basing 


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 179
Skąd: Dąbrowa
Wysłany: |3 Lis 2011|, o 14:19   

Dla przypomnienia hala zaczyna się w sobotę o godzinie 14:00. Zabieramy obuwie na przebranie.
 
     
Wacław 
Wacław P.


Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 330
Skąd: Rzeszów
Wysłany: |8 Lis 2011|, o 20:48   

Informacja byłaby kompletna, jakby było wiadomo gdzie jest wynajęta hala.

Pozdrawiam.
 
     
Basing 


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 179
Skąd: Dąbrowa
Wysłany: |9 Lis 2011|, o 09:15   

Wacław napisał/a:
Informacja byłaby kompletna, jakby było wiadomo gdzie jest wynajęta hala.

Od września pisze ,że w Iwierzycach :-/
 
     
IvanM 


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 148
Skąd: Rzeszów
Wysłany: |13 Lis 2011|, o 13:08   

W związku z tym, iż prezesowi zgłoszono dezaprobatę moich wpisów dotyczących szczególnie przeznaczenia pieniędzy wpłaconych poprzez ewentualnych chętnych na nieregularne latanie w hali - swoje posty edytowałem i lekko modyfikowałem.
Mam nadzieje, że w takiej formie już nie obrażają wrażliwych dusz skarżących się forumowiczów ani licznych odwiedzających ten wątek, których niewątpliwie jest więcej, jak tych co zainteresowali się tematem i odwiedzają halę.
 
     
Basing 


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 179
Skąd: Dąbrowa
Wysłany: |14 Lis 2011|, o 08:55   

Ivan, który to taki skarżypyta?? :evil: Za grosz poczucia humoru.
 
     
IvanM 


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 148
Skąd: Rzeszów
Wysłany: |27 Lis 2011|, o 15:57   

Choć jak sytuacja pokazuje, większe zainteresowanie jest plotkowaniem i marudzeniem na poziom wpisów, jak lataniem na hali, to i tak chce wam pokazać, że na reszcie po przekonaniu oporów, niechlujności i gadania w powietrze dostawców i podwykonawców i wyeliminowaniu tych, co więcej gadają jak potrafią, udało się naszemu koledze uruchomić w Rzeszowie na licencji produkcje najlepszego obecnie modelu halowego na świecie.
Martin Mueller - legenda aeromusicalu i autor modelu nie był w stanie w Niemczech przy obecnym poziomie piracenia konstrukcji dalej go produkować.
Dla tego w sklepach całego świata model jest niby w ofercie - ale niestety nigdy na stanie.
Obecna wersja różni się od legendarnego modelu nie tylko napisem "produced by SCHMEISSNER.com.pl, ale także jakością, którą oryginalna wersja nie osiągała.
Aerodepron - (po paru felernych dostawach i reklamacjach) okazał się najlepszym do tej pory wyprodukowanym - idealna grubość i sztywność, doskonałą powierzchnia.
Nasycenie kolorów nadruku zostało skorygowane tak, że model jest znacznie przyjemniejszy dla oka i łatwiej rozpoznawana jest jego pozycja.
Pierwsze trzy modele z nowej produkcji oblataliśmy w sobotę.
Ta EXTRA - to bestia!!! Model ma niesamowity zakres prędkości - od prawie stania w powietrzu, po odrzutowiec. Niesamowicie zwrotny, ale wyjątkowo stabilny w każdej sytuacji. Na tyle sztywny, że wytrzyma nawet całkiem solidne przywalenie bez szwanku.
No i jest naprawdę ładny! Nadaję się dla początkującego, ale i na finał mistrzowstwa świata! Tyle ubawu co wczoraj, jeszcze nigdy z latania na hali nie miałem, (chichrotałem się ciągłe jak Sławek latający strzelającym Szwejcarem) - po powrocie do domu zezłomowałem poprzedni model, bo w porównaniu z Extrą MM to zwrotne jak autobus z przyczepą.
Mamy więc powody do dumy. Pośród nas nie tylko najlepszy z wszelkich sześciu pilotów F3A w Polsce czy konstruktorzy składanych niezniszczalnych podwozi, ale także producent najbardziej zaawansowanej ładowarki modelarskiej na świecie na którą w Niemczech robi się zapisy do kolejki, a teraz także producent modelu uznawanego za nr.1.
Zdaje sobie sprawy, że hala w Iwierzycach jest strasznie daleko jak i z tego, że o dziwo potrzeba było ją wynająć i zapłacić - dla tego chyba nasza szersza publiczność modelarska nie będzie w mogła poświęcić środków i czasu, by zobaczyć te modele w akcji - ale pocieszę, że mamy i film, który niebawem postaram się pokazać.
Oczywiście jeżeli ktoś przekona opór, to może przyjść - obiecuje, że wpuszczony zostanie i bez przynoszenia ciasta orzechowego od córki.

2.jpg
Plik ściągnięto 1583 raz(y) 142,68 KB

1.jpg
Plik ściągnięto 1525 raz(y) 133,38 KB

Ostatnio zmieniony przez IvanM |28 Lis 2011|, o 07:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
schmeissner


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 11
Wysłany: |27 Lis 2011|, o 17:03   

Co sądzicie, o zorganizowaniu na hali takiego wieczoru światecznego z okazji Świat Bożego Narodzenia?

Pozdrowienia
Christian Schmeissner
 
     
IvanM 


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 148
Skąd: Rzeszów
Wysłany: |28 Lis 2011|, o 00:03   

Ostatnio zmieniony przez Administrator |28 Lis 2011|, o 16:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Krzysztof 


Wiek: 60
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 349
Skąd: Rzeszów
Wysłany: |28 Lis 2011|, o 09:02   

Nic tylko pogratulować model robi wrażenie w locie.\

Ps.

Ivan możesz opisać wyposażenie ?
-silnik waga obroty ,
- śmigło
- serwa
- regulator
- zasilanie

no i oczywiście waga całości do lotu ?
_________________
Pozdrawiam

Krzysztof
 
 
     
IvanM 


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 148
Skąd: Rzeszów
Wysłany: |28 Lis 2011|, o 10:37   

Ja zrezygnowałem z kombinowania a za wyjątkiem Hacker regulatora który był, komplet jest Turnigy. Silnik, serwa, baterie 2S 370mAh. I wszystko gra jak powinno.
Więcej o modelu i nawet instrukcja montażu jest tutaj:
www.silhouetteart.de
Jeśli ktoś chciał by się zdecydować latać, to oddam Hackera za cenę wyposażenia.
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,52 sekundy. Zapytań do SQL: 15