Forum Rzeszowskiego Klubu Modelarzy Lotniczych
Nasza pasja jest piękna i zajmująca...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
BartekG 

Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: Rzeszów
Wysłany: |4 Sie 2011|, o 17:25   Witam wszystkich

Witam wszystkich. Po raz pierwszy tu piszę ale jestem niemym "obserwatorem" Waszego grona od dłuższego czasu. Bywałem parę razy na lotnisku jeszcze w Zgłobieniu oraz na obecnym. Cały czas miałem jakieś sprawy na głowie (głównie wyjazdy, potem zdarzyło się dwoje dzieci) ale cały czas w międzyczasie coś sklejałem. Pomyślałem, że już chyba czas, żeby się "ucywilizować" po dłuższym okresie startów i lądowań z okolicznych dróg, łąk i para/pseudo-"lotnisk".
Złożyłem już kilka rzeczy a to co się wzbiło w powietrze z sukcesem to:
- SIG Kadet Seniorita - bardzo przyjemny trenerek, do niedawna mój główny model




- House of Balsa 1/12 P-51D Mustang - oblatany ok. miesiąc temu, obecnie na etapie oduczania się odruchów z w/w Seniority :-) (fotki wkrótce)
Posiadam również Heli-Max Axe CP (kupiłem go z myślą o braku czasu/lotniska) ale ma toto tak czułe stery i jest po tylu kraksach, że boję się go ściągać z półki. Po 3 latach nauczyłem się nim startować, zawisnąć (oczywiście dziobem do przodu) i ew. wylądować.
Chciałbym zostać członkiem Waszej społeczności, jest tylko jeden problem. Widzę, że bardzo serio traktujecie wszelkie formalności (OC, regulamin lotniska) i to dobrze. Jednak w obydwu samolotach mam aparaturę w wersji amerykańskiej (72MHz) i nie wiem, czy nie będzie to jakimś problemem. Na obecną chwilę odpada jakakolwiek wymiana czy przesiadka na 2,4. Proszę o jakąś informację, czy nie będzie to problemem. No i co ew. mam dalej czynić, rozumiem, że muszę wykupić OC. Do kogo się zwrócić i czy droga mailowa wystarczy do wstępnych ustaleń?
Pozdrawiam, Bartek
 
     
Krzysztof 


Wiek: 60
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 349
Skąd: Rzeszów
Wysłany: |4 Sie 2011|, o 20:07   

Witaj

W tym temacie masz możliwość pobrania deklaracji członkowskiej http://rc-rzeszow.pl/foru...f93acf3fffc8277 uzupełnij dane i musisz dostarczyć do klubu w tej chwili spotkania czwartkowe są zawieszone na okres wakacji więc w klubie nas nie spotkasz ale na pewno zrobisz to na lotnisku np. w dniu jutrzejszym będziemy od godz 14:00 (05.08.2011) . Myślę że resztę szczegółów omówimy przy najbliższym spotkaniu pytaj o Wacława albo Krzysztof .

Gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości pisz na adres podany w kontaktach - rkml(at)o2.pl
_________________
Pozdrawiam

Krzysztof
Ostatnio zmieniony przez Administrator |4 Sie 2011|, o 20:44, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 13