Forum Rzeszowskiego Klubu Modelarzy Lotniczych
Nasza pasja jest piękna i zajmująca...

Modele fun fly - Madness 2

Krzysztof - |14 Mar 2010|, o 08:42
Temat postu: Madness 2
Witam na nowy sezon przygotowuje model fun fly Madness 2 niestety mój wcześniejszy model tego typu uległ całkowitej destrukcji ;) w ubiegłym sezonie więc buduje od nowa trochę poprawiona wersje .
Konstrukcję znacznie odchudziłem i myślę docelowo zmieścić się w max 2500 g do lotu .
-rozpiętość 1750 mm
- silnik ASP 91 FS







Krzysztof - |23 Mar 2010|, o 21:01

Mały postęp w pracach rozpocząłem oklejanie



Wacław - |23 Mar 2010|, o 21:20

Skrzydła to podstawa, a więc nie taki mały ten postęp.
Gratuluję.

Bogdan - |24 Mar 2010|, o 18:47

Tak teraz patrzę - duży ten model. Czy ten Twój czterotaktowy ASP 15ccm da radę? Jaką przewidujesz całkowitą masę i jakie myślisz założyć śmigło ? - trzeba chyba z 15".

Pozdrawiam

Krzysztof - |24 Mar 2010|, o 20:09

Bogdan napisał/a:
Tak teraz patrzę - duży ten model. Czy ten Twój czterotaktowy ASP 15ccm da radę? Jaką przewidujesz całkowitą masę i jakie myślisz założyć śmigło ? - trzeba chyba z 15".


Powinien dać sobie rade bez problemu waga do lotu z paliwem oczywiście to max 2800g ale jak dobrze pójdzie to powinienem się zmieścić 2500g no max 2600g a co do śmigła dokładnie będzie 15" APC 15x4W

Jasiek - |24 Mar 2010|, o 21:26

Sylwetka Twojego modelu jest bardzo podobna do mojego Capriola. Myślałem nawet żeby powiększyć Capriola pod spaline, bo jest posłuszny w lataniu. Teraz nie muszę się wysilać bo jest już gotowiec.

Pozdrawiam, Jasiek

Krzysztof - |25 Mar 2010|, o 06:50

Jasiek napisał/a:
Sylwetka Twojego modelu jest bardzo podobna do mojego Capriola. Myślałem nawet żeby powiększyć Capriola pod spaline, bo jest posłuszny w lataniu. Teraz nie muszę się wysilać bo jest już gotowiec.


Nie widzę przeszkód plany mam z przyjemnością udostępnię.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group