Forum Rzeszowskiego Klubu Modelarzy Lotniczych
Nasza pasja jest piękna i zajmująca...

Lotnisko - Sprawy organizacyjne - sezon 2105.

Wacław - |17 Kwi 2015|, o 23:01
Temat postu: Sprawy organizacyjne - sezon 2105.
Witam.
Sezon 2015 już rozpoczęty. Po zimie nawierzchnia trawiasta była nierówna, została więc wywałowana walcem. Dodatkowo, oba pasy zostały przedłużone. Piloci latający dużymi i/lub szybkimi modelami będą zapenie mieć większy komfort przy lądowaniach.
Zapraszam do wspólnych lotów i przypominam o konieczności posiadania ważnej polisy OC na loty zdalnie sterowanymi modelami. OC obejmujące modelarstwo można wykupić np. tutaj.
Pozdrawiam.

Wacław - |8 Maj 2015|, o 21:43

Witam.
Dzisiaj trawa została skoszona.
Udanych lotów.

Wacław - |11 Maj 2015|, o 19:17

Witam.
Z powodu prognozowanej ładnej pogody jutrzejsze ( tj. 12-05-2015) spotkanie klubowe przeniesione na lotnisko, również na godz. 18.30.
Zapraszam

Wacław - |13 Maj 2015|, o 22:11

Witam.
Na sugestie kolegów przeniesione zostało miejsce ustawiania rękawa, dokładnie naprzeciwko Strefy Pilotów.
Pozdrawiam.

Wacław - |20 Gru 2015|, o 12:27

Witam.

Sezon koszenia 2015 zakończony. Najwyższa pora sprawdzić nasz traktorek.
Ze środka traktorka, ze wszelkich najgłębszych zakamarków "wydłubałem " trochę luźnej trawy, a także spod osłon noży tnących mocno zbryloną. Duża ilość mnie zaskoczyła więc udokumentowałem to na załączonych zdjęciach.
Dodatkowo kontrola obu pasków klinowych ujawniła na jednym, napędzającym noże, pęknięcia. Trzeba będzie go wymienić.
Po zmianie oleju i nasmarowaniu różnych łożysk ślizgowych i innych elementów trących traktorek powinien być gotowy na kolejny sezon.

Pozdrawiam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group