Forum Rzeszowskiego Klubu Modelarzy Lotniczych
Nasza pasja jest piękna i zajmująca...

Modele akrobacyjne - Ekstra 300LPX Red Bull 2600mm z FliteWork

Basing - |17 Gru 2010|, o 14:33
Temat postu: Ekstra 300LPX Red Bull 2600mm z FliteWork
Doszła właśnie długo oczekiwana dostawa tych modeli :-> . Wielkość kartony z kadłubem troszkę mnie przeraził wysokość 2,40m :shock: ale spokojnie nie tylko kadłub tam jest, wrzucę parę fotek a resztą zajmą się nowi właściciele tych cacuszek. A i kartony są numerowane ,tak np. kadłubowi o nr. 1 pasuje karton ze skrzydłami nr. 1. Nie wiem do czego to jest potrzebne ale tak jest prosili by tego nie mieszać. :roll: .






A tylko modele z firmy FliteWork mogą pokazywać się na różnych pokazach czy mitingach w barwach Red Bull bez nieprzyjemnych konsekwencji dla ich właścicieli. 8-)

Mariusz N - |17 Gru 2010|, o 16:50

:lol: Cześć

SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krzysztof - |17 Gru 2010|, o 21:22

No cóż czekamy w takim razie na relacje na forum z montażu dajcie chociaż jakąś fotkę gotowca na początek bo do tego linku strona prosi o hasło
Bogdan - |17 Gru 2010|, o 22:36

Musiałem wyciąć kawałek postu Basinga ponieważ odwoływał się do strony wymagającej podania hasła. (http://shop.flitework.at).

Pozdrawiam

Basing - |18 Gru 2010|, o 09:38

Ok mój błąd wrzucam fotkę jak ma wyglądać po złożeniu.


We wtorek w hali sportowej Stali Rzeszów p. Schmeissner ze sklepu Model Sport przekaże trzy modele samolotów Extra 300LPX z FliteWork nowym team pilotom. Modele są o rozpiętości 2600mm i w barwach Red Bull przeznaczone do akrobacji 3D. Godzina 21:00.

Krzysztof - |18 Gru 2010|, o 20:55

Prezentuje się rewelacyjnie myślę że na żywo robią jeszcze większe wrażenie nic tylko pogratulować wlaścicielom tak pieknych modeli .
Basing - |20 Gru 2010|, o 12:58

Zmiana planów ,dziś na hali na stali.
Basing - |23 Gru 2010|, o 13:24

Modele poszły miejmy nadzieje ;-) w dobre ręce.






Więcej zdjęć tu w galerii.
Teraz muszą ochłoną, a my czekamy na ich pierwsze wrażenia no i w co uzbroją te modele (jaki silnik ,serwa itp). A na wiosnę pierwsze loty. A i pewnie wyjazd do Salzburg zwiedzić Hangar-7 . :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group